Wakacje w Wolontariacie


W okresie wakacji wolontariusze MOPS brali udział w projektach socjalnych organizowanych przez Zespół Pracy Socjalnej „Podwórkowy Mopsikobus” oraz animatorów w ramach Programu Aktywności Lokalnej.

Podczas zabaw plenerowych w dzielnicach Sosnowca - Zagórze, Porąbka, Milowice, Niwka, Juliusz i Kazimierz - wolontariusze pomagali pracownikom socjalnym i animatorom w organizacji gier i zabaw dla dzieci, obsługiwali stanowisko z watą cukrową oraz czuwali nad bezpieczeństwem osób korzystających ze zjeżdżalni na zamku dmuchanym. Ponadto wolontariuszki Ola i Wiktoria podzieliły się również swoim talentem i zaśpiewały dla uczestników pikników.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom MOPS, którzy zaangażowali się w nasze projekty socjalne i jednocześnie zapraszamy do włączania się w inne działania organizowane przez Ośrodek.

Wakacje w Wolontariacie 1-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 2-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 3-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 4-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 5-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 6-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 7-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 8-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 9-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 10-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 11-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 12-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 13-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 14-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 15-minipx.jpgWakacje w Wolontariacie 16-minipx.jpg