„Pomagamy…” - akcja charytatywna dla bezdomnych zwierząt


Uczestnicy Klubu dla Mieszkańców „Niwka” zorganizowali kolejne spotkanie w ogrodzie przed siedzibą Klubu, którego celem było charytatywna akcja na rzecz bezdomnych kotów, podopiecznych Stowarzyszenia Kocia Becia. Każdy uczestnik za przyniesioną karmę dla zwierzaków otrzymał Złoty Medal Zwycięzcy. Akcje charytatywne, wolontariat oraz całoroczna pomoc na rzecz zwierząt to jeden z celów, jaki przyświeca Programowi Aktywności Lokalnej z Niwki.

Dziękujemy uczestnikom Programu Aktywności Lokalnej „Pogoń” za przekazanie kilkudziesięciu kilogramów plastykowych nakrętek, które już trafiły do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Dziękujemy naszej uczestniczce Pani Ewie za słodkości jakich nie szczędzi, by uświetnić każde spotkanie oraz Dorocie Juszczak z Fundacji „Sfinks Z Pasją do Dzieci” za wsparcie inicjatywy i zakup złotych medali dla uczestników.

Podobne inicjatywy kształtują pozytywne postawy, uwrażliwiają na krzywdę i zachęcają do pomagania, a w grupie pomaga się łatwiej, gdy jest cel i wsparcie - chęci i motywacja zawsze się znajdą.